ABUS CR | Papír, kancelářský papír, kancelářské potřeby


Telefon: +420 317 840 111
Email:objednavka@papirnet.cz
ABUS CR s.r.o.
Průmyslová 1888
Vlašim 258 01

e-Pocasi.cz
 


O společnosti

Vážení zákazníci,                                                                                   Základní údaje o společnosti


dovoluji si, představit Vám firmu A B U S  C R, s.r.o., jako dynamickou a rychle se rozvíjející společnost, která působí na trhu již od roku 1995. Společnost se zabývá dovozem xerografických papírů do ČR, velkoobchodním prodejem kancelářského papíru, prodejem školních a kancelářských potřeb. Jsme certifikovaná společnost s ISO 9001, disponujeme vlastními sklady a vlastní dopravou. Každému našemu zákazníkovi dopravíme objednané zboží ZDARMA a v co nejkratším možném termínu.  Navíc mu veškeré zboží roznosíme ZDARMA po budově, případně rozvozíme po jeho pobočkách.

Jako výhradní dovozci formátových xerografických papírů řady MASTER COPY a papíru značky MultiOffice, pro Vás máme opravdu stabilní, kvalitní a finančně dostupné papíry, vždyť

„PAPÍR JE NÁŠ SVĚT".

Jako novinku mezi xerografické papíry uvádíme nově xerografický papír MultiPrint

Právě za pomoci našich papírů získají Vaše dokumenty novou prestiž, neboť

„NENÍ PAPÍR JAKO PAPÍR“.


Ve firmě ABUS CR, s.r.o. můžete také vybírat z přibližně 8 500 položek kancelářských, hygienických a drogistických potřeb. V případě potřeby, jsme připraveni obratem reagovat na Vaši telefonickou, emailovou nebo faxovou zprávu s poptávkou i jiných druhů zboží. Rádi Vám také vždy ochotně a odborně poradíme s výběrem zboží.


Filozofií společnosti je především spokojený zákazník, kterému na poli papírenského sortimentu nabízíme kvalitní zboží a širokou paletu služeb s tím spojených. Nabízíme Vám výhodné a bezpečné služby. V naší společnosti získáte spolehlivého obchodního partnera, na kterého se v dnešní nepřehledné době můžete kdykoli obrátit.

S úctou a přáním mnoha pracovních i osobních úspěchů

 

Milan Bubeník
majitel a jednatel společnosti